OSP Tuszyma

Zadymienie w Cegielni „Przecław”

Dnia 25 września (poniedziałek), po godzinie 00:40 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w Cegielni „Przecław” w miejscowości Tuszyma.

Na miejsce dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu zadysponował 2 zastępy z JRG 1 Mielec, GBA Renault Range – 501[R]22, oraz GCBA Man TGM – 501[R]25 oraz została zaalarmowana nasza jednostka OSP KSRG Tuszyma.

Nasza jednostka wyjechała samochodem GBA Renault S170 – 509[R]61 w obsadzie 4 strażaków ratowników. Na miejsce jako pierwsze dotarły zastępy z JRG 1 Mielec a zaraz za nimi nasza jednostka. Alarm okazał się fałszywy, dowódca z JRG 1 Mielec zgłosił do Stanowiska Kierowania sytuację po czym jednostki powróciły na koszary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *